Senarai Nama Untuk Dihubungi (Sabah dan Sarawak)

MAMPU SABAH

BIL.NAMAJAWATAN & GREDNO. TELEFONE-MEL
1.Nurulhanah binti Mohd SalimTimb. Pengarah Gred M48088-488206nurulhanah@mampu.gov.my
2.Shahfri bin Md MuktahPen. Pengarah Kanan Gred M44088-488216shahfri@mampu.gov.my
3.Faizal @ Justin George NiolPen. Pengarah Gred M41088-725699justin@mampu.gov.my
4.Vivian NazariusPeg. Tadbir Gred N41088-488209vivian@mampu.gov.my

MAMPU SARAWAK

BIL.NAMAJAWATAN & GREDNO. TELEFONE-MEL
1.Anny Lee Chiao ChenTimb. Pengarah Gred M48082257991 ext 204anny@mampu.gov.my
2.Low Wye LyngPen. Pengarah Kanan Gred M44082257991 ext 212wyelyng@mampu.gov.my
3.Noor Zaimah binti ZainiarPen. Pengarah Kanan Gred M44082257991 ext 209zaimah@mampu.gov.my
4.Azimah binti ApendiPen. Pengarah Gred M41
082257991 ext 211
azimah@mampu.gov.my
5.Rezali bin AhmadPembantu Tadbir N19082257991 ext 219rezali@mampu.gov.my

Info Halaman:     Jumlah Paparan-     357
PENGIKTIRAFAN
Logo_LRQA_UKAS_COMBINED.png

WEB MOBIL
codemobile
APLIKASI MOBIL
gammacode

BILANGAN PELAWAT
Pelawat hari ini: 337
Jumlah pelawat: 626384
Hubungi Kami

UNIT PEMODENAN TADBIRAN 
DAN PERANCANGAN PENGURUSAN MALAYSIA
Aras 6, Setia Perdana 2,
Kompleks Setia Perdana,
Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan
62502 Putrajaya Malaysia
T 603 8000 8000   F 603 8888 3721
E webmaster[at]mampu.gov.my

2021 © Unit Pemodenan Tadbiran dan Perancangan Pengurusan Malaysia (MAMPU)
Paparan terbaik menggunakan pelayar Mozilla Firefox dan Google Chrome dengan resolusi skrin 1366 x 768
logo123

MAMPU

Accessibility Toolbar