Senarai Nama Untuk Dihubungi (Sabah dan Sarawak)

MAMPU SABAH

BIL.NAMAJAWATAN & GREDNO. TELEFONE-MEL
1.Nurulhanah binti Mohd SalimTimb. Pengarah Gred M48088-488206nurulhanah@mampu.gov.my
2.Shahfri bin Md MuktahPen. Pengarah Kanan Gred M44088-488216shahfri@mampu.gov.my
3.Faizal @ Justin George NiolPen. Pengarah Gred M41088-725699justin@mampu.gov.my
4.Vivian NazariusPeg. Tadbir Gred N41088-488209vivian@mampu.gov.my

MAMPU SARAWAK

BIL.NAMAJAWATAN & GREDNO. TELEFONE-MEL
1.Cornelia Wong ChuiTimb. Pengarah Gred M52082257991 ext 204cornelia@mampu.gov.my
2.Azrianie bt AssahariPen. Pengarah Kanan Gred M44082257991 ext 212azrianie@mampu.gov.my
3.Rozieyana bt RaisPen. Pengarah Kanan Gred M44082257991 ext 210rozieyana@mampu.gov.my
4.Norhaizum bt SahrilPen. Pengarah Gred M41082257991 ext 206norhaizum@mampu.gov.my

Info Halaman:     Jumlah Paparan-     109
PENGIKTIRAFAN
Logo_LRQA_UKAS_COMBINED.png

WEB MOBIL
codemobile
APLIKASI MOBIL
gammacode

BILANGAN PELAWAT
Pelawat hari ini: 89
Jumlah pelawat: 251582
Hubungi Kami

UNIT PEMODENAN TADBIRAN 
DAN PERANCANGAN PENGURUSAN MALAYSIA
Aras 6, Setia Perdana 2,
Kompleks Setia Perdana,
Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan
62502 Putrajaya Malaysia
T 603 8000 8000   F 603 8888 3721
E webmaster[at]mampu.gov.my

2021 © Unit Pemodenan Tadbiran dan Perancangan Pengurusan Malaysia (MAMPU)
Paparan terbaik menggunakan pelayar Mozilla Firefox dan Google Chrome dengan resolusi skrin 1366 x 768
logo123

MAMPU