Portal Rasmi MAMPU

Laman Web Rasmi Unit Pemodenan Tadbiran dan Perancangan Pengurusan Malaysia (MAMPU)
Multi Language [EN] [BM]
Peta Laman MyGoverment
W3C Disability Accessibility
Arkib elektronik Online E-Participation
Broadcast
Pengenalan Kami
Berita
Soalan Lazim Piagam Pelanggan
Hubungi Kami
Procument Ketua Pegawai Maklumat Kerajaan Pelan Strategik MAMPU 2021-2025
Senarai Nama Untuk Dihubungi (Sabah dan Sarawak)

MAMPU SABAH

BIL.NAMAJAWATAN & GREDNO. TELEFONE-MEL
1.Clare Willian SorimpokTimbalan Pengarah Gred M48088-488210clare@mampu.gov.my
2.Martini MuhammadKetua Penolong Pengarah M48 (KUP)088-488206martini@mampu.gov.my
3.Ladyia MisirKetua Penolong Pengarah M48 (KUP)088-488216ladyia@mampu.gov.my
4.Sitti Suraidah AnasPenolong Pengarah M41088-488279suraidah@mampu.gov.my

Nombor perhubungan pegawai MAMPU Sabah bagi pensijilan EKSA

 

MAMPU SARAWAK

BIL.NAMAJAWATAN & GREDNO. TELEFONE-MEL
1.Anny Lee Chiao ChenTimb. Pengarah Gred M48082257991 ext 204anny@mampu.gov.my
2.Low Wye LyngPen. Pengarah Kanan Gred M44082257991 ext 212wyelyng@mampu.gov.my
3.Noor Zaimah binti ZainiarPen. Pengarah Kanan Gred M44082257991 ext 209zaimah@mampu.gov.my
4.Azimah binti ApendiPen. Pengarah Gred M41082257991 ext 211azimah@mampu.gov.my
5.Rezali bin AhmadPembantu Tadbir N19082257991 ext 219rezali@mampu.gov.my

 

Info Halaman:     Jumlah Paparan-     1788
PENGIKTIRAFAN
Logo_LRQA_UKAS_COMBINED.png

WEB MOBIL
codemobile
APLIKASI MOBIL
gammacode

BILANGAN PELAWAT
Pelawat hari ini: 1379
Jumlah pelawat tahun semasa: 770771
Hubungi Kami

UNIT PEMODENAN TADBIRAN 
DAN PERANCANGAN PENGURUSAN MALAYSIA
Aras 6, Setia Perdana 2,
Kompleks Setia Perdana,
Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan
62502 Putrajaya Malaysia
T 603 8000 8000   F 603 8888 3721
E webmaster[at]mampu.gov.my

2021 © Unit Pemodenan Tadbiran dan Perancangan Pengurusan Malaysia (MAMPU)
Paparan terbaik menggunakan pelayar Mozilla Firefox dan Google Chrome dengan resolusi skrin 1366 x 768
logo123

MAMPU

Accessibility Toolbar

SPOT-ME Senarai Keseluruhan Agensi bagi Pensijilan EKSA Number of Online Services Dasar Polisi
Freedom of Information
Dasar Privasi