Person To Contact (Sabah and Sarawak)

MAMPU SABAH

BIL.NAMEPOSITION & GRADETELEPHONE NO.EMAIL
1.Nurulhanah binti Mohd SalimDeputy Director Gred M48088-488206nurulhanah@mampu.gov.my
2.Shahfri bin Md MuktahSenior Assistant Director Gred M44088-488216shahfri@mampu.gov.my
3.Faizal @ Justin George NiolAssistant Director Gred M41088-725699justin@mampu.gov.my
4.Vivian NazariusAdministrative Officer Gred N41088-488209vivian@mampu.gov.my

MAMPU SARAWAK

BIL.NAMEPOSITION & GRADETELEPHONE NO.EMAIL
1.Cornelia Wong ChuiDeputy Director Gred M52082257991 ext 204cornelia@mampu.gov.my
2.Azrianie bt AssahariSenior Assistant Director Gred M44082257991 ext 212azrianie@mampu.gov.my
3.Rozieyana bt RaisSenior Assistant Director Gred M44082257991 ext 210rozieyana@mampu.gov.my
4.Norhaizum bt SahrilAssistant Director Gred M41082257991 ext 206norhaizum@mampu.gov.my

Updated 01.07.2019

Page Info:     Total Views-     218
RECOGNITION
Logo_LRQA_UKAS_COMBINED.png

WEB MOBILE
codemobile
MOBILE APP
gammacode

NUMBER OF VISITORS
Today's Visitors: 72
Total Visitors: 426957
CONTACT US

UNIT PEMODENAN TADBIRAN 
DAN PERANCANGAN PENGURUSAN MALAYSIA
Aras 6, Setia Perdana 2,
Kompleks Setia Perdana,
Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan
62502 Putrajaya Malaysia
T 603 8000 8000   F 603 8888 3721
E webmaster[at]mampu.gov.my

2021 © Unit Pemodenan Tadbiran dan Perancangan Pengurusan Malaysia (MAMPU)
Paparan terbaik menggunakan pelayar Mozilla Firefox dan Google Chrome dengan resolusi skrin 1366 x 768
logo123

MAMPU